«Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії»

Проект імплементується в 9 регіонах України:  Запорізької, Вінницької, Житомирської, Херсонської, Львівської, Київської, Миколаївської, Харківської та Сумської областей.

Мета проекту полягає у сприянні демократичному розвитку на локальному рівні шляхом підвищення навичок місцевого населення в сфері децентралізації, створення діалогу і демократичних процесів прийняття рішень.

Учасниками є представники влади, медіа та НГО, які лобіюють права людей з інвалідністю.

В ході реалізації проекту в 2016 році проведено наступні заходи: Майстерню громадської участі на теми в форматі Open Space : «Демократія участі для Мелітополя: виклики та перспективи»  за участі експерів Знам’янської та Мелітопольської міської ради; «Ініціативність людей з інвалідністю : вимога часу – потреба суспільства» за участю експертів з м. Вінниця та м. Львів; навчальний курс «Підходи до створення умов плюралістичних процесів прийняття рішень на місцевому рівні» за участі експертів з Києва, Львова, Вінниці та ін., який складався з чотирьох дводенних модулів за темами: «Створення діалогу на місцевому рівні»; «Інструменти демократизації місцевого самоврядування»; «Посилення громадянського суспільства та форм самоорганізації на місцевому рівні»; Якісна, локальна журналістика як двигун діалогу на місцевому рівні» .

Оскільки одним з аспектів демократії є плюралізм, що передбачає включення всіх категорій людей до прийняття рішень та налагодження діалогу між владою на громадою, темою мініпроекту на 2017 рік стала громадянська освіта людей з інвалідністю, а саме,проект під назвою:

 

 «Включення людей з інвалідністю Мелітопольщини в демократичні процеси громади»

Термін реалізації: серпень – грудень 2017 р.

Основні партнери: представники виконавчого комітету Мелітопольської міської ради та управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради; кореспонденти ТРК «TVM Мелітополь» та Національної асамблеї осіб з інвалідністю України в Запорізькій області.

Учасниками проекту є люди з інвалідністю зі збереженим інтелектом міста Мелітополь та  Мелітопольського району.

Реалізація проекту спрямована на виконання наступних завдань:

1.    Підвищення компетентностей в області громадянської освіти Люсі

2.    Формування навичок конструктивної взаємодії Люсі, влади і ЗМІ

3.    Розвиток лідерських якостей Люсі для досягнення соціальної активності.

Проект включає навчальну програму, яка складається з 5 тренінгів з психологічним супроводом та практичної частини – проведення адвокасі кампаній.

«Регіональні Голоси – Створюємо Мости для Демократії» — проект Представництва німецької організації «Німецьке об’єднання народних університетів» в Україні (DVV International Ukraine), що здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина

Фото

 

Відео

 

Новини

Навчальний курс