Мелітопольці ЗА рівні можливості!

Тривалість: серпень – грудень 2017 р.

Мета : формування усвідомленого ставлення громадян м. Мелітополя Запорізької області до осіб з інвалідністю як до рівноправних партнерів шляхом проведення профільними ГО спільних ініціатив, спрямованих на посилення громадянської активності з урахуванням принципу інклюзії.

Партнери-співвиконавці: 

  • Мелітопольська міська організація людей з інвалідністю;
  • Мелітопольський міський фізкультурно-оздоровчий клуб інвалідного спорту «Фокіс».

Завдання:

  1. Сприяти формуванню місцевої політики для поліпшення рівня якості життя осіб з інвалідністю та запобігання дискримінації їх прав.
  2. Підвищити організаційний рівень та згуртувати профільні ГО для посилення їх громадянської активності з урахуванням принципу інклюзії.
  3. Формувати усвідомлене ставлення громадян до осіб з інвалідністю як до рівноправних партнерів, які мають право на повноцінне життя та самореалізацію.

Заходи:

  1. Акція «Ми – різні, ми – рівні!» з відвідуванням органів місцевого самоврядування та 5 приватних проектувальників міста.
  2. Аудит доступності 20 аптек міста «Заклад, дружній до всіх 🙂 ».
  3. Позначення неадаптованих комунальних об’єктів міста на платформі «Відкрите місто».
  4. Інклюзивний бал, присвячений Міжнародному дню осіб з інвалідністю.
  5. Фотосушка «Мелітопольці ЗА місто рівних можливостей» в Центральній бібліотеці.
  6. Тематичні соціальні біг-борди (3 шт) та відеоролики (3 шт): «Мелітополь комфортний для кожного!»; «Социальное такси, кому трудно – подвези!»; «Інклюзивний бал».
  7. Роздаткова інформаційна продукція (постери, флаєри, магніти, брендовані: чашки, кулькові ручки, листки для нотатків).

Довгострокові результати:

  1. Налагоджено взаємодію профільних ГО з органами місцевого самоврядування Мелітопольської міської ради та приватними проектувальниками міста заради запобігання дискримінації прав людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, створення належних умов життя для їх повноцінного розвитку та реалізації власного потенціалу.
  2. Розширено соціальний сервіс для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення завдяки більш активній адаптації споруд згідно ДБН.
  3. Наближено установи м. Мелітополь до норм Універсального дизайну, що є ознакою цивілізації і підвищує привабливість міста.
  4. Досягнуто більш ефективне партнерство міських профільних ГО.
  5. Підвищена активність людей з інвалідністю в демократичних процесах громади заради формування місцевої політики з урахуванням принципу інклюзії.
  6. Сформовано толерантне відношення населення до людей з інвалідністю, розширено розуміння про коректну термінологію та рівність їх прав.
  7. Надано інфоприводи для місцевих ЗМІ у висвітленні питань, спрямованих на формування толерантності до людей з інвалідністю або лобіювання їх прав.
  8. Розширено кількість однодумців-прихильників ідеї необхідності інклюзивного середовища.

Партнери о організації балу до Міжнародного дня осіб з інвалідністю:

  • Відділ культури Мелітопольської міської ради
  • Палац творчості дітей та юнацтва Мелітопольської міської ради
  • МДПУ імені Богдана Хмельницького
  • Центральна міська бібліотека ім. М.Ю. Лермонтова
  • ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

Донор: Мелітопольська міська рада.

Співфінансування: Представництво Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів DVV International Ukraine при фінансовому забезпеченні Міністерства закордонних справ Німеччини.

Фото

Відео

The specified slider id does not exist.

Новини