5 тренінг модуля «Ділова українська мова та культура спілкування»

2 червня на базі бібліотеки імені М. Лермонтова проведено тренінг на тему  «Етикет ділового спілкування» в межах модуля «Ділова українська мова та культура спілкування», тренером якого виступила Ольга Бабакова. До 2 інклюзивних груп учасників, як завжди, увійшли представники міської та районної організацій людей з інвалідністю, а також зацікавлені містяни.

У вступному слові голова БО «Соціальний фонд» Любов Кучина нагадала мету освітньої програми, презентувала програму тренінгу та побажала результативної роботи.

Всіх небайдужих до освіти дорослих чекала насичена програма тренінгу:   «Етикет ділових листів», «Дотримання етикету під час ділової телефонної розмови» та гра «Ховрашки». Нелегким виявилося відмінювання числівників.

Попереду фінальне заняття з активними дискуссіями та врученням сертифікатів.

Освітня програма «Інклюзивна майстерня 3D демократії – думаємо, діємо, досягаємо» проходить в межах проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує БО Социальный Фонд в партнерстві з DVV International Ukraine в межах проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt#CivilSocietyCooperation #AuswärtigesAmt Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»