3 тренінг модуля «Ділова українська мова та культура спілкування»

18 травня на базі бібліотеки імені М. Лермонтова проведено тренінг на тему  «Морфологічні та синтаксичні норми української мови» освітньої програми «Інклюзивна майстерня 3D демократії – думаємо, діємо, досягаємо», тренером якого виступила Ольга Бабакова. До 2 інклюзивних груп учасників, як завжди, увійшли представники міської та районної організацій людей з інвалідністю, а також зацікавлені містяни.

У вступному слові голова БО «Соціальний фонд» Любов Кучина нагадала мету освітньої програми, презентувала програму тренінгу та побажала результативної роботи в неформальній освіті дорослих. Після перевірки попередніх знань тренер запропонувала міні-лекцію «Морфологічні норми сучасної української мови». Наступним етапом тренінгу став інтерактив «Мовознавча гра. Ми – редактори», що сприяло активізації учасників. В бесіді «Нормативне вживання іменникових і прикметникових форм в українській мові» учасники налагоджували активне спілкування. Міні-лекція «Синтаксичні норми сучасної української літературної мови» змінилась виконанням вправ під керівництвом тренера.

Попереду ще 3 тренінга з акцентом на ділове спілкування.

Освітня програма «Інклюзивна майстерня 3D демократії – думаємо, діємо, досягаємо» проходить в межах проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує БО Социальный Фонд в партнерстві з DVV International Ukraine в межах проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt#CivilSocietyCooperation #AuswärtigesAmt Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»