9 тренінг «Командотворення» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді»

27 квітня на базі молодіжного центру «People.ua» пройшов тренінг «Командотворення: робота в команді заради легкості і успішності участі в конкурсі та впровадженні проекту» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді» в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», тренерами якої виступили Леонтʼєва О. та Сінделі І.

У вступному слові організаторів було нагадано мету освітньої програми, презентовано  програму дня. Після – надана міні-лекція «Як писати прес-релізи?», в індивідуальній роботі відпрацьовані навики написання прес-анонсів на презентації власних проектів. Наступним етапом тренінгу стала фінальні презентації проектних заявок, які подані на конкурс Бюджет участі 2019. З метою командотворення проведено ділову гру «Zoom». Після кава-паузи учасники ознайомлені з переліком з постійно діючих донорських структур. Наприкінці заняття проведена гра-рефлексія «Соковижималка». У фіналі учасникам урочисто було вручено сертифікати слухачів курсу.

Освітня програма «Проектний менеджмент для молоді» проходила в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує БО Социальный Фонд в партнерстві з Представництвом DVV International Ukraine в межах проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt #CivilSocietyCooperation#AuswärtigesAmt Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»