8 тренінг «Методи PR-кампанії проектів» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді»

20 квітня на базі Шахової школи пройшов другий тренінг модулю «Специфіка твердих і м’яких проектів» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді» в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», тренерами якої виступили Леонтʼєва О. та Сінделі І.

У вступному слові організаторів було нагадано мету освітньої програми, презентовано  програму дня. Далі виконана вправа «Згадати все» та надана міні-лекція «Особливості реалізації та моніторингу твердих проектів», виконано декілька ділових ігор. Після кава-паузи проведена інтерактивна бесіда «Методи PR-компанії», організована групова робота «Презентація проекту та планування PR-компаній» та презентовані наробки. Учасники отримали домашнє завдання – допрацювати власні заявки.

Освітня програма «Проектний менеджмент для молоді» проходила в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує БО Социальный Фонд в партнерстві з Представництвом DVV International Ukraine в межах проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt #CivilSocietyCooperation#AuswärtigesAmt Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»