7 тренінг «Командотворення та PR-кампанія проектів» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді»

13 квітня на базі Молодіжного центру PEOPLE.UA пройшов тренінг «Командотворення та PR-кампанія проектів» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді». У вступному слові Любов Кучина познайомила  учасників тренінгу  з гостем, партнером проекту, експертом заступником голови Галицинівської ОТГ з гуманітарних питань і соціальної політики Віктором Сікаленком.

Активні учасники презентували поточні проектні заявки, серед яких – благоустрій, згуртування та інклюзії громади, розвитку молодіжних ініціатив тощо. Експерт надав позитивну оцінку  наявним проектним ідеям і звернув увагу на необхідність PR-кампанії.  Після повідомлення окресленої теми  експерт щиро побажав перемоги на конкурсі «Бюджет участі».

Тренери проекту провели інтерактивну бесіду «Особливості та структура проектної команди», вправи для командотворення, тимбілдинг та ділову гру – «Титанік». Рефлексія та анкети зворотного зв’язку показали, що учасники тренінгу налаштовані на подальше опрацювання проектних заявок.

Освітня програма «Проектний менеджмент для молоді» проходить в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує Социальный Фонд в партнерстві з DVV International Ukraine в межах проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Auswärtiges Amt #CivilSocietyCooperation #AuswärtigesAmt
Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»