4 модуль «Бюджет участі» освітньої програми «Проектний менеджмент від А до Я»

6 квітня на базі Молодіжного центру PEOPLE.UA пройшов 4 модуль «Бюджет участі» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді». У вступному слові Любов Кучина нагадала мету освітньої програми та, в якості прикладу, продемонструвала видання АМУ «Кращі проекти Бюджету участі України», серед яких представлено і проект БО «Соціальний фонд» — «Слціальне таксі, кому важко — підвези».

Традиційно, для актуалізації знань минулого заняття на початку тренінгу було проведено інтерактивну вправу «Згадати все».  Після неї учасники  у групах працювали над бюджетом проектних заявок.

Оскільки 5 проектів молоді планується подавати на конкурс Бюджету участі 2019 на тренінг в якості експертки було запрошено модераторку Громадський проект м. Мелітополь, заступника начальника відділу муніципального маркетингу та туризму управління соціально-економічного розвитку міста ММР ЗО Евгения Петренко. Вона розкрила нововведення цьогорічного конкурсу «Бюджет участі», надала компетентні відповіді та рекомендації авторам проектів. Нагадаємо, що протягом тижня учасники мають можливість он-лайн косультування.

Освітня програма «Проектний менеджмент для молоді» проходить в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує Социальный Фонд в партнерстві з DVV International Ukraine в межах проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Auswärtiges Amt #CivilSocietyCooperation #AuswärtigesAmt
Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»