2 модуль «Моніторинг проектної заявки» освітньої програми «Проектний менеджмент від А до Я»

30 березня на базі Молодіжного центру PEOPLE.UA пройшов 2 модуль «Моніторинг проектної заявки» програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді» в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу». Учасники — мотивована молодь Мелітополя — як завжди не лінується навчаться по суботах.

У вступному слові голова БО «Соціальний фонд» Любов Кучина нагадала мету освітньої програми.  На початку тренінгу було проведено вправу «Згадати все» для актуалізації знань минулого заняття. Надалі тренерки розкрили теорію моніторинг проекту: задачі, індикатори, види оцінки.  Також програма  включала презентації та аналіз поточних проектних заявок учасників, групову та індивідуальну роботу над рекомендаціями. Протягом тижня учасники мають можливість он-лайн косультування.

Освітня програма «Проектний менеджмент для молоді» проходить в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу», яку реалізує Социальный Фонд в партнерстві з DVV International Ukraine в межах проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Auswärtiges Amt #CivilSocietyCooperation #AuswärtigesAmt
Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих»