3 тренінг модулю «Проектний менеджмент від А до Я» для молоді

16 березня на базі Молодіжного центру PEOPLE.UA пройшов 3 тренінг програми громадянської освіти «Проектний менеджмент для молоді» в рамках проекту «Інклюзивна майстерня демократичного діалогу».

До початку заходу учасники зареєструвались, отримали папку-накопич, програмку, ручку, роздаткові матеріали. У вступному слові організаторів було нагадано мету освітньої програми, донора та означено перспективи.

На початку тренінгу надані поради про можливості місцевого та регіонального фандрейзингу для вирішення проблем громади, визначені на попередньому тренінгу. Надалі розкрито теорію щодо визначення мети, завдання та план-графіку заходів проектної заявки. Учасники активно працювали над завданнями, презентували власні наробки та кожна ідея вимагає індивідуального підходу, тому було вирішено продовжити консультативно з кожним автором on line протягом тижня.

Образовательная программа «Проектный менеджмент для молодежи» проходит в рамках проекта «Инклюзивная мастерская демократического диалога», которую реализует БО Социальный Фонд в партнерстве с Представительством DVV International Ukraine в рамках проекта «Региональные голоса – гражданское образование взрослых для расширения прав и возможностей локальных общин в Украине и Белоруссии» при поддержке Федерального министерства иностранных дел Германии Auswärtiges Amt #CivilSocietyCooperation #AuswärtigesAmt