Ремонт одягу та дефіле — адже Фешен-показ незабаром!

28  червня  2018 р. в святковий День Конституції  України рамках освітнього проекту «Шиття без обмежень» відбулось 12-те  заняття освітньої програми «Крій та шиття» на тему «Ремонт та оновлення швейних виробів».

Учасники проекту — представники міського товариства людей з інвалідністю, спортивного клубу людей з обмеженими можливостями «Фокіс», студенти, волонтери зібрались на святкове  заняття до  Мелітопольського вищого професійного училища.

На занятті дізнались про можливі дефекти виробу та методи їх усунення, методи ремонту, способи заміни застібки «блискавки», підкорочення низу штанів, спідниці, розширення (завуження) виробу по лінії талії, стегон. Тренерка проекту, майстер виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Баричева Олена давала слушні поради щодо вибору аксесуарів до сукні. Асистент проекту  Однорог Тетяна допомагала креативно оздоблювати готові  вироби.

Керівник проекту Кучина Любов звернула увагу на необхідність підготовки до фешен-показу. Особливим етапом заняття став майстер-клас з дефіле від красуні Мелітополя, яка увійшла в ТОП-100 найкрасивіших жінок України Вікторії Міхно. Всі учасники взяли активну участь в тренінгу – тренували ходу та поставу.

Проект «Шиття без обмежень» реалізує БО «Соціальний фонд» за підтримки Представництва DVV International в Україні і за сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.