Виготовлення сукні: модуль 1_9.06

9  червня  2018 р. на базі Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю  відбулось 9 заняття освітньої  програми «Крій та шиття» в рамках проекту «Шиття без обмежень» на тему «Виготовлення сукні: модуль 1».

 У вступному  слові керівник проекту, голова БО «Соціальний фонд» Кучина Любов нагадала про підготовку до фінального показу  виробів.

Тренерка проекту, майстер виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Баричева Олена пояснила технологію операцій (розкрій, обробка виточок, рельєфів, кишень, обробка застібок вшивними планками та потайної застібки, підготовка  до  примірки, обробка плаття після  примірки, обробка петель, з єднання плечових та бокових зрізів),  допомагала провести підрахунки та зробити креслення  тощо.   Асистент тренера Однорог Тетяна  консультувала  та підтримувала кожного. 

До завершення заняття всі учасники вже змогли здійснити першу примірку виробу!

Проект «Шиття без обмежень» реалізує БО«Соціальний фонд» за підтримки Представництва DVV International в Україні і за сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.