Перша примірка спідниці_12.05

12 травня на базі Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю відбулось чергове заняття проекту «Шиття без обмежень». За 2️ місяці 20 учасників проекту  вже навчились виконувати машинні, ручні строчки і шви, виготовляти столову та постільну білизну, фартух, і навіть спідницю. Паралельно з навчанням, дорослі учні отримують від майстерині виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Олени Баричевої викройки різних виробів для самостійної роботи.

Зміст 5 заняття був, як завжди, дуже насиченим: проведення першої примірки спідниці та відео-показ обробки поясу, верхнього зрізу спідниці з підкрійною обшивкою,  обробка низу спідниці швом у підгін з відкритим або закритим зрізом. Дізнались про види сарафанів,  знімали  мірки  для побудови креслення основи сукні; провели розрахунок та побудову  основи конструкції  плечового виробу; перенесення нагрудної виточки  пілочки.  Після пояснення майстра розпочали  обробку кокеток: горловини та пройми обшивками; низу виробу.

Попереду 2 ще ️ місяці навчання та Fashion показ!

Проект «Шиття без обмежень» реалізує Социальный Фонд за підтримки Представництва DVV International Ukraine і за сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.

 

http://www.mv.org.ua/news/176233-v_melitopole_shyut_bez_ogranichenii_(foto).html