Учимся шить юбку_28.04

28 квітня 2018 р.  в Мелітопольському  міському  товаристві людей з інвалідністю відбулось чергове заняття в рамках проекту «Шиття без обмежень». БО «Соціальний фонд» разом з представниками Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю, спортивного клубу людей з інвалідністю «Фокіс», волонтерами, студентською молоддю  продовжили   навчання і наступною темою освітньої  програми «Крій та шиття» стала — «Виконання машинних строчок і швів. Конструювання спідниці».

У вступному слові керівник проекту, голова БО «Соціальний фонд» Кучина Любов звернула увагу на певні успіхи групи, що навчається:  добра мотивація, позитивне відношення до навчання, творчість, дружнє спілкування.

Тренерка проекту, майстер виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Баричева Олена висвітлила особливості конструювання спідниці. Робоча сесія почалась з  перегляду презентації на тему: «Види спідниць», після чого тренер пояснювала техніку  зняття мірок  для побудови креслення спідниці, вчила здійснити розрахунок та побудову креслення заднього полотнища  спідниці, розрахунок та побудову креслення переднього полотнища прямої спідниці, технічне моделювання спідниць (кокетки, рельєфи, підрізи).

Асистент Однорог Тетяна допомагала  конструювати  спідниці, готувати вироби  до першої примірки.

Проект «Шиття без обмежень» реалізує БО «Соціальний фонд» за підтримки DVV International в Україні і за сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.