Форум “Регіональні голоси – Створюємо мости для демократії“ від DVV International Ukraine

10 листопада у Києві відбувся Міжнародний Форум “Регіональні голоси – Створюємо мости для демократії“, що об’єднав представників громадського сектору, локальних журналістів та представників місцевого самоврядування з дев’яти регіонів України, в тому числі й колектив БО «Социальний Фонд» у складі 5 представниць.

Мета заходу полягала в обговоренні потенціалу громадянської освіти для дорослих та її роль у посилені плюралістичних процесів прийняття рішень на місцевому рівні. У ході заходу приділялась увага наступним питанням:

— Які трансформації відбулися в діяльності залучених до навчального курсу та проекту локальних журналістів, громадських активістів та представників влади за час навчання та участі у складі проектної команди, та які нові методики, інструменти тепер ними застосовуються?
— Аналіз та визначення того, які навчальні модулі курсу, що відбувся в рамках проекту, потребують доповнення.
— Які додаткові знання та громадянські компетенції дозволять різним групам населення долучатися до активної участі в процесах прийняття рішень та соціально-економічного розвитку громад.

Також на Форумі було презентовано результати мікропроектів “Регіональні голоси – Створюємо мости для демократії“ з дев’яти регіонів України, серед них і проект «Включення людей з інвалідністю Мелітопольщини в демократичні процеси громади».

Проект виконується DVV International Ukraine за фінансової підтримки Auswärtiges Amt (Міністерства закордонних справ Федеративної Республіка Німеччина).

Коментарі

Please Login to comment