Створення відеосюжету про необхідність доступності для маломобільної групи населення Мелітопольщини

viber image4Інклюзивні рішення в дії  : 24 липня 2017 року заступник Мелітопольського міського голови Светлана Бойко (Svetlana Boiko) запросила представників профільних ГО для створення відеосюжету про необхідність архітектурної доступності для маломобільної групи населення

Прикладом доступного об’єкту для маломобільної категорії стало Управління соц. захисту населення: доступна прилегла територія, пандус з правильним нахилом, розфарбовані сходинки, ширина вхідних дверей, окрема гігієнічна кімната і, на додачу, кнопка виклику.
Також активісти відвідали Мелітопольський парк культури і відпочинку, в якому вже скоро запрацюють гігієнічна кімната та гойдалка для людей з інвалідністю, а пішохідні переходи навколо парку матимуть похилі зʼїзди . Ці ініціативи стали можливі завдяки підтриманим проектам від Британської та Мелітопольської рад, авторами яких були Инна Тулина (Inna Tulina)Анна Бахрах та Екатерина Кучина (Ekaterina Kuchina), а додаткове фінансування отримано від БФ Роман Романов (Roman Romanov) 

Увага: проведення аудиту доступності об’єктів комунальної форми власності та аптек Мелітополя планують учасники семінару «Інклюзивні рішення в дії» від «Гармонія» — єднає у добрі — Евгений Демьяненко та Екатерина Кучина (Ekaterina Kuchina) спільно з представниками профільних ГО ММОЛзІ Мелітопольська Міська Організація Людей з Інвалідністю , Социальный ФондСпортивный клуб для людей с ограниченными возможностями «ФОКИС». Результати аудиту будуть надіслані Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю для створення статистики на національному рівні .

Всі власники об’єктів міської інфраструктури, незалежно від форм власності, мають забезпечити доступність для маломобільної категорії : батьки з дитячими візочками, вагітні жінки, особи похилого віку / з інвалідністю / тимчасовими порушення здоров’я.

До відома :
Стаття 9 «Доступність» Конвенції про права осіб з інвалідністю : держави-учасниці вживають належних заходів для забезпечення особам з інвалідністю доступу нарівні з іншими до фізичного оточення, до транспорту, до інформації та зв’язку. На національному рівні таке право гарантується цілою низкою документів, але, на жаль, поки що доступності мало

Щира вдячність Светлана Бойко (Svetlana Boiko) за запрошення до участі в заході та просування інклюзивних рішень. Окрема вдячність за особисту зацікавленість темою кореспонденту ТВМ-Мелитополь Виктор Майоров (Viktor Mayorov)
Створений нині відеосюжет обов язково буде розміщено в наступних постах …

Ініціатива проведена в рамках Стратегії розвитку та формування міської інфраструктури «Мелітополь – місто комфортне і доступне» на 2017 – 2020 роки

Коментарі

Please Login to comment