Інтерактивна екскурсія «Історія Мелітопольщини: просвіта про особливості регіональної історії»

DSCN951017 травня 2017 р. проектна команда у складі членів БО «Соціальний фонд» на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею провела інтерактивну екскурсію «Історія Мелітопольщини: просвіта про особливості регіональної історії» в рамках проекту «Включення людей з інвалідністю Мелітопольщини в демократичні процеси громади». Учасниками екскурсії та проекту стали 25 активних членів громадських організацій : міської та районної організації людей з інвалідністю, інвалідно-спортивного клубу «Фокіс», БО «Соціальний фонд».

Програма інтерактивної екскурсії мала на меті – поглиблення знань про особливості регіональної історії як запоруки регіонального патріотизму, яка є обов’язковою початковою ланкою громадянської просвіти та сучасної соціальної активності. Під час екскурсії залами музеї учасники дізнались про:

  • природу Мелітопольщини – «В гостях у травниці»
  • археологію краю – «Традиції та звичаї давніх народів Мелітопольщини»
  • наш край з 15 ст до 1914 року – «Особливості побуту перших мелітопольців»
  • Почесних громадян – «Історія символів Мелітополя»
  • історію Мелітополя до наших днів – «Героїв славні імена!».

Знайомство учасників проекту з біографічними історіями видатних мелітопольців різних часових меж запевнили, що з труднощами, а іноді навіть значним супротивом з боку влади, в реалізації планів змін на краще затикався кожен з них: Ілля Стамболі, Йо́сип Танатар, Дмитро́ Донцо́в, Рафаї́л Петруша́нський, Іцхак Канів, а особливо Григо́рій Чухра́й та Олександр Тишлер . Але всім вистачило мужності відстоювати свої погляди, що й призвело до визнання.

Тож, сподіваємось і наші учасники будуть цілеспрямованими і вдало презентують свої адвокасікампаї представникам Комітету доступності 8 червня, а в липні-серпні — успішно їх реалізують!

Дякуємо дуже, наші дорогоцінні партнери Мелітопольський міський краєзнавчий музей, за старанну та, як завжди, професійну організацію змістовного заходу! Окрема вдячність мужнім студентам МДПУ імені Богдана Хмельницького за допомогу нашим учасникам дістатись верхніх поверхів музею!

Проект «Включення людей з інвалідністю Мелітопольщини в демократичні процеси громади» в рамках проекту «Регіональні Голоси — Створюємо Мости для демократії» здійснює БО «Соціальний фонд» за підтримки Представництва Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) при фінансовому забезпеченні Міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі

Please Login to comment