Тренінг «Я — громадський лідер!»

IMG 617518 лютого на базі Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю Центр освіти дорослих МДПУ партнерстві з БО «Соціальний фонд» провів тренінг «Я — громадський лідер!» в рамках проекту «Включення людей з інвалідністю Мелітопольщини в демократичні процеси громади». Мета тренінгу — мотивація до соціальної активності через розвиток комунікативних та лідерських навичок. Учасниками проекту стали 25 людей з інвалідністю, які є членами профільних громадських організацій: Мелітопольської міської та районної товариств людей з інвалідність, фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідного спорту «Фокіс», Благодійного об’єднання «Соціальний фонд».
В якості тренера була запрошена досвідчений психолог — науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, викладач психолого-педагогічних дисциплін Інституту підвищення кваліфікації державної системи центрів зайнятості, психолог по роботі з демобілізованих і їх сім’ями Товариства Червоного Хреста України, член Правління ВГО «Арт- терапевтична асоціація »- Ольга Плетка. Тренінгова програма включала кілька модулів корисної інформації про психологію лідерства, моделях, типах і якостях лідера в громаді. З огляду на те, що комунікативна компетентність обов’язкова складова лідерства, учасники дізналися також про тонкощі встановлення вербального і невербального контакту, способах переконання і ефективні шляхи вирішення конфліктів. Окремий модуль був присвячений тімбілдінгу-командоутворенню: формула команди, мета і завдання, згуртованість. Згідно тренінговому формату, кожен блок теоретичного матеріалу закріплювався відпрацюванням практичних навичок в ділових іграх.

Нагадаємо, що це вже другий тренінг в рамках проекту — першим став «Основні процеси законодавства держави. Конвенція про права людини». Попереду ще кілька заходів в тематиці громадянської освіти, які поглиблять знання про політичну культуру, права, способах проведення адвокаційних кампаній, інструментах демократії участі, медіаграмотності, шляхи взаємодії з владою і ЗМІ. У практичній частині проекту учасники, озброєні знаннями, зможуть за допомогою експертів здійснити адвокасі кампанії.

Проект «Включення людей з інвалідністю Мелітопольщини в демократичні процеси громади» в рамках проекту «Регіональні Голоси — Створюємо Мости для демократії» здійснює Науково-методичний центр освіти дорослих МДПУ імені Богдана Хмельницького в партнерстві з Благодійним об’єднанням «Соціальний фонд» за підтримки Представництва Інституту міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (DVV International) при фінансовому забезпеченні Міністерства закордонних справ Німеччини.

Коментарі

Please Login to comment